OPENGAME BRNO - medzinárodný turnaj pre hráčov všetkých kategórií. Po 6 rokoch sa naši chalani opäť predstavia na tomto mega turnaji, kde sme v roku 2015 získali strieborné medaily v kategórii elévov. Tentokrát 12 statočných bojuje v silnej konkurencii mužstiev ako Sparta Praha či Hattrick Brno. Uvidíme ako sa im bude po dlhej a úmornej ceste dariť. Všetko podstatné sledujte na webe turnaja a zápasy samozrejme LIVE na tomto linku: https://www.opengame.cz/detail-tymu-322

Naši chlapci sa pridali k virtuálnej výzve Slovenského olympijského a športového výboru Štafeta "Pripravení na Tokio"  a pozdravili našich športovcov, ktorí budú Slovensko reprezentovať na OH v Tokiu. Všetci veríme, že raz sa aj florbal stane olympijským športom a niektorým sa splní sen, reprezentovať Slovensko po piatimi kruhmi.            

11.10.2020

Staršia prípravka dnes v Levoči bodovala naplno. V prvom zápase porážame Spišskú Novú Ves 11:9 a v druhom zápase Levoču 18:8. 

SK JOJ LIGA 

 Dievčatá ZŠ T. J. Moussona sa stali víťazkami krajského kola a postupujú do celnárodného finále, ktoré sa odohrá v Tatralandii.

Chlapci obsadili 2.miesto, keď po víťazstve nad ZŠ Školská Michalovce v skupinovom zápase sa s nimi stretli aj vo finále, v ktorom im podľahli.  

3.miesto pre prípravku

 a víťazný zápas starších žiakov.

Staršia prípravka obsadila na Cassovia games výborne 3.miesto keď finále im ušlo o jeden gól. 

S ATU prehrali 8:7, Surikaty:EW 1:15, Žltý sneh:EW 11:7

Starší žiaci dnes doma zdolali Žltý sneh 8:2. 

Prihlásili sme do súťaží až 9 družstiev.

Pozrite si prehľad súťažných družstiev východu. Záujem o florbal rastie u nás si zahrá naozaj každý.

Všetkým družstvám držíme palce v novom súťažnom ročníku.


Eastern wings

St. žiaci vstúpili do sezóny výhrou 8:7 nad ATU Košice. Po pomalom úvode za stavu o:3 Košičania polavili a nás nakopol náhodný gól. Potom sme si začali viac veriť, hra sa vyrovnala a v tretej tretine sme viedli už o 2 góly. Par sekúnd pred koncom po našej chybe ešte dokázali skóre stiahnuť o jeden gól, ale to sme si už u strážili a zápas dotiahli do úspešného konca. DOBRÝ VÝKON CHLAPCI 😉 


Eastern wings

Začíname sezónu dorastencov v KE proti Žltému snehu remízou 4:4. 


Naša veľká rodina 
Eastern Wings

Aj keď nábor priebežne pokračuje, pre túto sezónu postupne uzatvárame počty detí hlavne  v ligových družstvách.

V tejto sezóne sa bude venovať florbalu v našom klube a škole ZŠ T.J.Moussona celkovo cez 200 chlapcov a dievčat.
 V krúžku a CVČ 1. až 4.ročníka -  70 detí, 

v športových triedach 5. až 9.ročníka 72detí a 

v ligových družstvách ml.prípravky až dorastencov si zahrá 87 detí.